Kokiais privalumais pasižymi dantų implantai

Gyvenate Kaune ir ieškote patikimos odontologijos klinikos, kurioje galėtų būti atlikta dantų implantacija? Jei taip, jūsų pasirinkimas išties sveikintinas! Ar žinojote, kiek daug dantų implantai turi privalumų? Jei ne, norėtume jus supažindinti su pagrindine informacija.
Ar žinojote, kad dantų implantai yra visiškai toleruojami žmogaus organizmo?
Dantų implantai yra gaminami iš titano. Ši medžiaga ne tik yra lengva ir tvirta, bet ir visuotinai pripažįstama kaip itin artima žmogaus organizmui. Rezultatas – minimali tikimybė, kad dantų implantai bus atmesti ar sukels alergiją.
Ar žinojote, kad implantai yra ypač tvirti?
Implantai yra tvirti ir stiprūs. Galite nesibaiminti, kad metams bėgant jie pradės irti, trupėti ar kitaip nykti. Žinoma, danties vainiko ilgaamžiškumo dantų implantas nenulemia, todėl atidžiai rinkitės protezavimo medžiagas.
Paciento konsultacija su implantologuTik dantų implantai gali atkurti danties šaknį.
Tai – vienintelis būdas atkurti danties šaknį. Kitaip tariant, jei norite, kad jūsų danties išvaizda bei funkcijos būtų tokie patys kaip anksčiau, implantacija – geriausias būdas to pasiekti. Įprasti protezavimo darbai (dantų karūnėlės, tiltai, išimami protezai) leidžia išgauti buvosio danties vainiko išvaizdą, bet šaknis nėra atkuriama, kas gali sukelti įvairių problemų.
Atkurtas dantis ir gražiai atrodys, ir bus funkcionalus.
Jie leidžia atkurti natūralaus danties išvaizdą ir funkcijas. Jūs vėl galėsite nevaržomai šypsotis ir garsiai juoktis. Labai greitai pamiršite visus praretėjusių dantų sukeltus kompleksus. Be to, svarbiausia, kad vėl galėsite valgyti savo mėgstamus valgius – be jokių problemų galėsite kramtyti net ir kietą maistą.
Dantų implantai nekenkia kitiems dantims?
Įprasto protezavimo atveju greta kiaurymės esantys dantys yra šlifuojami – jie tampa atrama dirbtinių karūnėlių tiltui. Savaime suprantama, dėl to jų gyvavimo laikas yra sutrumpinamas. Dantų implantų atveju ši problema yra eliminuojama.
Dantų implantai  yra ilgaamžiai.
Jie yra ypač ilgaamžiški. Jei norite rezultato, kuris būtų efektyvus keliasdešimt metų, tai – puikus pasirinkimas. Žinoma, implantų gyvavimo laikas labai priklauso nuo to, kaip gerai jie yra prižiūrimi, todėl kasdienė kruopšti burnos higiena yra būtina.
Dantų Implantacija padės sustabdyti žandikaulio kaulo nykimą.
Kai dantų implantai yra įsriegiami į žandikaulio kaulą, jis yra taip pat gerai stimuliuojamas kaip ir natūralių dantų atveju. Verta žinoti, kad, kai kaulas nėra stimuliuojamas, jis po truputį nyksta, o tai lemia veido išvaizdos pokyčius. Juk jūs nenorite atrodyti ne pagal metus pasenęs?